adobe post production office

Adobe یک مرکز پس تولید فیلم رایگان در لس آنجلس را افتتاح می کند

در تلاش برای افزایش حضور خود در عرصه پست پروداکشن Post-Production پس تولید فیلم، شرکت ادوبی Adobe یک مرکز کاملا پیشرفته را افتتاح می کند. استودیو پست پروداکشن (پس تولید) به جایی گقته می‌شود که مراحل نهایی فیلم از قبیل: تدوین، صداگذاری، اصلاح رنگ و… در آن انجام می‌شود.

فضای جدید اداری در سانتا مونیکا، که یک مجموعه واقعا حرفه ای و خوب تدوین و ویرایش فیلم را دارد، فیلمسازان و متخصصان حرفه ای می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند. شما قادر خواهید بود از نرم افزار های Adobe استفاده کنید و تجربه کارکردن با این نرم افزار هارا به دست آورید و همچنین از کارکنان Adobe می توانید کمک بگیرید.

در این مجموعه امکاناتی است که استیو وارنر مدیر ارشد قسمت توسعه صدای دیجیتال شرکت Adobe در مورد این مجموعه در لس آنجلس می گوید: ماموریت ما این است که به تدوینگران فیلم امکاناتی را ارائه دهیم که بتوانند ایده ها و دیدگاه های هنری تازه ای خلق کنند. چه راهی بهتر برای رسیدن به این هدف. ما بازخورد این کار را کاملا درک می کنیم و از ایجاد یک خانه اختصاصی Adobe در لس آنجلس کاملا هیجان زده هستیم، جایی که ما می توانیم کنار هم با جامعه پس تولید Post-Production پست پروداکشن فیلم ها کار کنیم و از یکدیگر بهتر حمایت کنیم.

 

مرکز پس تولید فیلم یا پست پروداکشن رایگان فیلم شرکت ادوبی Adobe

درحالی که فریب یک استودیو پست پروداکشن رایگان پس تولید فیلم به نظر یه فرصت شگفت انگیر برای فیلمسازان آینده است، ما تردید داریم که شرکت Adobe میخواهد این مجموعه ها را رایگان در اختیار بچه های تازه کاری قرار بده که از ترس هزینه های زیاد فیلم های خود شبانه روز کار میکنند.

به احتمال زاد هرکسی که تمایل کار کردن در این مرکز داشته باشد، قبل از آن باید در یک قرار ملاقات شرکت کند و از اهداف خود برای استفاده رایگان از مجموعه پس تولید فیلم بگوید تا مدیران تصمیم خود را در مورد در اختیار گذاشتن این استدیو پس تولید برای افراد تازه کار بگیرند.

با این حال همیشه خوبه که یک شرکت نرم افزاری حضوری فیزیکی هم در عرصه کاری خودش داشته باشه و هرکسی بتونه از امکانات ارائه شده این شرکت ها بصورت رایگان استفاده کنه. چند سال پیش هم شرکت Youtube یک استودیو کاملا حرفه ای را در لس آنجلس افتتاح کرد تا کاربران یوتیوب بتوانند از امکانات این مجموعه استفاده کنند

 

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی