ساخت تیزر تبلیغاتی | تولید ویدیو و فیلم تبلیغاتی | تیزر - Tzer

ساخت تیزر تبلیغاتی | تولید ویدیو و فیلم تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی بهترین روش کنونی برای دیجیتال مارکتینگ است. با تولید ویدیو، فیلم و آگهی تبلیغاتی برای تلویزیون یا اینستاگرام جذب مخاطب بالایی خواهید داشت.

ساخت تیزر تبلیغاتی برای بسیاری از کسب و کارها نسبت به دیگر روش‌های جذب مشتری اولویت پیدا کرده است. یکی از دلایل این موضوع، باز بودن نامحدود دست به منظور تولید محتوایی ناب برای رساندن منظور خود به کاربران محسوب می‌شود. در مقایسه با تصویر و مخصوصا متن، تیزر تبلیغاتی قدرت بسیار بیشتری برای انتقال محتوا دارد. با استفاده از چند ترفند و ادغام آن‌ها با خلاقیت، یک فیلم و ویدیوی تبلیغاتی جذاب برای انتشار در تلویزیون یا اینستاگرام خواهید ساخت.

تیزر تبلیغاتی در مقایسه با سال‌ها قبل محبوبیت بیشتری پیدا کرده، چرا که دسترسی به محتواهای ویدیویی امروز از همیشه راحت‌تر است. دسترسی همه به اینترنت خانگی و مخصوصا موبایل پرسرعت، محدودیت تماشای محتواهای ویدیوی، که دارای حجم بیشتری نسبت به تصویر و به خصوص متن هستند، را از بین برده است.

نگاهی به فهرست پربازدیدترین وب سایت‌ها در سراسر دنیا و حتی ایران نشان می‌دهد موارد متمرکز روی ویدیو رتبه‌های بالاتری از همه وب سایت‌های دیگر دارند. بعد از گوگل و موتور جستجوی آن، یوتیوب پربازدیدترین وب سایت دنیا است. در ایران نیز بعد از گوگل، آپارات پربازدیدترین شناخته می‌شود. آیا هنوز به اهمیت بسیار زیاد ساخت تیزر تبلیغاتی به منظور جذب مخاطب و اولویت داشتن محتواهای ویدیویی نسبت به دیگر انواع رسانه شک دارید؟

به وسیله ساخت فیلم یا تیزر تبلیغاتی و بارگذاری آن روی این پلتفرم‌های بسیار پربازدید، توسط بی‌شمار کاربر دیده خواهید شد. حال هر چقدر در تیزر تبلیغاتی خود خلاقیت بیشتری خرج کرده باشید، تعداد بیشتری از این تماشاچیان به مشتری واقعی تبدیل می‌شوند. از طرفی در مقایسه با محتوای متنی یا حتی تصویری، با دست بازتری قادر به تولید محتوا هستید. در نتیجه احتمال موفقیت در نفوذ به ذهن بیننده افزایش پیدا می‌کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی برای دیجیتال مارکتینگ

برای شروع کار در دنیای مجازی حتما باید شعبه‌ای در آن تاسیس کنید. برای بسیاری این شعبه، یک وب سایت است تا در ادامه آگهی‌ها اعم از ویدیوهای تبلیغاتی خود را در آن بارگذاری کنند. اما برخی کسب و کارها در ابتدای کار وب سایت را غیر ضروری دانسته و فعالیت‌شان را با ساخت یک صفحه در یک شبکه مجازی آغاز می‌کنند. در هر کشور، باید شبکه‌های مجازی محبوب برای کاربران همان را در نظر گرفت. در ایران، اکنون بخش عظیمی از فعالیت‌ مجازی بیزینس‌ها به تلگرام، اینستاگرام و آپارات ختم می‌شود. در اینستاگرام و تلگرام فیلم تبلیغاتی بازخورد به مراتب بیشتری خواهد داشت. در آپارات محدود به محتواهای ویدیوی هستید.

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه مجازی دنیا روی محتواهای تصویری و ویدیویی متمرکز است، به همین دلیل در صورت ساخت تیزر تبلیغاتی با دست بازتری قادر به بازاریابی خواهید بود. ارائه قابلیت‌هایی همچون IGTV در آن نشان می‌دهد تمرکزش رفته رفته روی ویدیو افزایش پیدا کرده است. این موضوع درباره تلگرام نیز صدق می‌کند. به عنوان نمونه باید به قابلیت‌های اخیر مربوط به پخش ویدیو در این پیام‌رسان نظیر شروع پخش محتوا بلافاصله بعد از شروع دانلود فایل آن اشاره کرد. این موارد، بهره‌وری بیشتر تیزر تبلیغاتی در مقایسه با راهکارهای متنی و تصویری را در پی داشته‌اند.

انواع تیزر تبلیغاتی

ویدیوهای تبلیغاتی را می‌توان در دسته‌بندی‌های متعددی قرار داد. یکی از محبوب‌‌ترین‌ روش‌ها ساخت انیمیشن تبلیغاتی به شمار می‌رود. در مقایسه با زمان ساخت تیزر تبلیغاتی حین انیمیشن‌سازی دستتان باز هم به منظور تولید محتوا بازتر است. همه محدودیت‌هایی که برای صحنه‌پردازی در فیلم‌های واقعی با آن‌ها رو به رو می‌شوید، در زمان بهره بردن از گرافیک از میان برداشته خواهند شد.

دریافت مشاوره ساخت تیزر