ساخت تیزر تبلیغاتی | تولید ویدیو و فیلم تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی بهترین روش کنونی برای دیجیتال مارکتینگ است. با تولید ویدیو، فیلم و آگهی تبلیغاتی برای تلویزیون یا اینستاگرام جذب مخاطب بالایی خواهید داشت.

چرا باید تیزر تبلیغاتی داشته باشیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی برای بسیاری از کسب و کارها نسبت به دیگر روش‌های جذب مشتری اولویت پیدا کرده است. یکی از دلایل این موضوع، باز بودن نامحدود دست به منظور تولید محتوایی ناب برای رساندن منظور خود به کاربران محسوب می‌شود. در مقایسه با تصویر و مخصوصا متن، تیزر تبلیغاتی قدرت بسیار بیشتری برای انتقال محتوا دارد. با استفاده از چند ترفند و ادغام آن‌ها با خلاقیت، یک فیلم و ویدیوی تبلیغاتی جذاب برای انتشار در تلویزیون یا اینستاگرام خواهید ساخت.

یک تیزر تبلیغاتی صنعتی جذاب ببینید

برخی از مشتریان

تیزر تبلیغاتی در مقایسه با سال‌ها قبل محبوبیت بیشتری پیدا کرده، چرا که دسترسی به محتواهای ویدیویی امروز از همیشه راحت‌تر است. دسترسی همه به اینترنت پرسرعت خانگی و مخصوصا موبایل، محدودیت تماشای محتواهای ویدیویی که دارای حجم بیشتری نسبت به تصویر و به خصوص متن هستند را از بین برده است.

نگاهی به فهرست پربازدیدترین وب سایت‌ها در سراسر دنیا و حتی ایران نشان می‌دهد موارد متمرکز روی ویدیو رتبه‌های بالاتری از همه وب سایت‌های دیگر دارند. بعد از گوگل، یوتیوب پربازدیدترین وب سایت دنیا است. در ایران نیز بعد از گوگل، آپارات پربازدیدترین شناخته می‌شود. آیا هنوز به اهمیت بسیار زیاد ساخت تیزر تبلیغاتی به منظور جذب مخاطب و اولویت داشتن محتواهای ویدیویی نسبت به دیگر انواع رسانه شک دارید؟

در سایر رسانه‌های محبوب و پرجمعیت نیز ویدیو ارجحیت دارد. به عنوان مثال باید اینستاگرام را در نظر گرفت که در ابتدا روی عکس متمرکز بود،‌ اما اکنون ویدیو را در اولویت قرار داده است. درست به همین دلیل اقدام به توسعه قابلیت آی جی تی وی کرد. در نتیجه به منظور جذب مشتری در پرطرفدارترین شبکه اجتماعی برای کاربرانی ایرانی، باید به فکر ساخت تیزر و فیلم تبلیغاتی با هدف انتشار در Instagram باشید.

به وسیله ساخت ویدیو یا تیزر تبلیغاتی و بارگذاری آن روی این پلتفرم‌های بسیار پربازدید، توسط بی‌شمار کاربر دیده خواهید شد. حال هر چقدر در تبلیغات تیزری خود خلاقیت بیشتری خرج کرده باشید، تعداد بیشتری از این تماشاچیان به مشتری واقعی تبدیل می‌شوند. از طرفی در مقایسه با محتوای متنی یا حتی تصویری، با دست بازتری قادر به تولید محتوا هستید. در نتیجه احتمال موفقیت در نفوذ به ذهن بیننده افزایش پیدا می‌کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی برای دیجیتال مارکتینگ

برای شروع کار در دنیای مجازی حتما باید شعبه‌ای در آن تاسیس کنید. برای بسیاری این شعبه یک وب سایت است تا در ادامه آگهی‌ها اعم از ویدیوهای تبلیغاتی خود را در آن بارگذاری کنند. اما برخی کسب و کارها در ابتدای کار وب سایت را غیر ضروری دانسته و فعالیت‌شان را با ساخت صفحه‌ای در یک شبکه مجازی آغاز می‌کنند. در هر کشور، باید شبکه‌های مجازی محبوب برای کاربران همان نقطه را در نظر گرفت. در ایران، اکنون بخش عظیمی از فعالیت‌ مجازی بیزینس‌ها به تلگرام، اینستاگرام و آپارات ختم می‌شود. در اینستاگرام و تلگرام فیلم تبلیغاتی بازخورد به مراتب بیشتری خواهد داشت. در آپارات محدود به محتواهای ویدیویی بوده و حق انتخاب دیگری ندارید!

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های مجازی دنیا روی محتواهای تصویری و ویدیویی متمرکز است، به همین دلیل در صورت ساخت تیزر تبلیغاتی با دست بازتری قادر به بازاریابی در آن جا خواهید بود. ارائه قابلیت‌هایی همچون Reels در این پلتفرم نشان می‌دهد تمرکزش رفته رفته روی ویدیو افزایش پیدا کرده است.

این موضوع درباره تلگرام نیز صدق می‌کند. به عنوان نمونه باید به قابلیت‌های اخیر مربوط به پخش ویدیو در این پیام‌رسان، نظیر آغاز پخش محتوا بلافاصله بعد از شروع دانلود فایل آن، اشاره کرد. این موارد، بهره‌وری بیشتر تیزر تبلیغاتی در مقایسه با راهکارهای متنی و تصویری را در پی داشته‌اند.

تبلیغات تیزری و ویدیویی خود را به شرکتی باتجربه بسپارید!

هیچ چیز به اندازه نمونه کارهای موفقی که یک گروه یا شخص پیشتر انجام داده است، برای مشتریان جدید اطمینان خاطر نمی‌آورد. هر سرویس‌دهنده‌ای، مثل Tzer، می‌تواند خود را در شغلش بهترین و حرفه‌ای‌ترین اعلام کند، اما باید بتواند این ادعا را به اثبات برساند! به همین دلیل توصیه می‌کنیم ابتدا نگاهی به نمونه‌ کارهای وب سایت تیزر بیندازید. با کلیک روی هر عنوان به صفحه نمایش فیلم تبلیغاتی مورد نظر ارجاع داده خواهید شد.

آنچه ما انجام می‌دهیم

به وسیله ساخت ویدیو یا تیزر تبلیغاتی و بارگذاری آن روی این پلتفرم‌های بسیار پربازدید، توسط بی‌شمار کاربر دیده خواهید شد. حال هر چقدر در تبلیغات تیزری خود خلاقیت بیشتری خرج کرده باشید، تعداد بیشتری از این تماشاچیان به مشتری واقعی تبدیل می‌شوند.

این صفحه را با دیگران به اشتراک بزارید