رونمایی جدیدترین پهپاد کمپانی DJI

رونمایی جدیدترین و عجیب ترین پهپاد کمپانی DJI

اگه شما همیشه می خواستین که یه هلی شات یا یک پهباد به تِم یه خرس عروسکی داشته باشید، الان دیگه می تونید از جدیدترین پهپاد کمپانی DJI با نام اسپارک Spark که قبلا معرفی شده بود و حالا با ظاهری جدید خریداری کنید.

درحالی که کمپانی DJI اصلا در زمینه نواوری پهباد های دون سرنشین غریبه نیست، اما این مدل از پهپاد کاملا عجیب و غریب است، حتی با استاندارد های این شرکت. با این حال این مدل پهپاد خیلی هیجان آور و غیرقابل منتظره نیست، و واقعا چیزی نیست که شما انتظارش رو داشتین.

در مقایسه با آخرین نسخه استاندارد اسپارک، آخرین هلی شات این کمپانی تغییری در سخت افزار و کلیت با نسخه قبلی نداشته، و با همان زمان پروازی ۱۶ دقیقه ای و گیمبال دومحوره (axis-2) و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی.

یا این حال، این محصول حاصل یک مشارکت عجیب بین دو شرکت DJI و پیام رسان لاین  Line Messanger به منظور تولید یک پهپاد بدون سرنشین با الهام از یکی از شخصیت های پیام رسان لاین Line Friends Character می باشد. بنابراین اگه شما همیشه یه هلیشات با طرح کارتونی خرس قطبی می خواستین الان دیگه وقت حمله برای خریده!

نام این محصول Brown Bear یا همون خرس قهوه ای است که بنظر می رسد کاراکتر های دیگه ای هم تو راه باشن، اما چرا خرس قهوه ای؟

نسخه ویژه Dji Spark قهوه ای است و در تمام سطوح این پهپاد تصویر این خرس قهوه ای طراحی شده است. چهره این خرس قهوه ای در قسمت جلوی ریموت کنترل پهباد کشیده شده است. شاید این یک محصول موقت باشد؟

اگر حالا شما علاقه مند به خرید این محصول هستین می تونید به وب سایت DJI مراجعه کنید ( یا صبر کنید تا با طرح یک خرگوش سفید معرفی بشه و وارد بازار اونوقت بخرید )

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی