مولان 2020

دانلود تریلر فیلم مولان 2020 (Mulan)

فیلم سینمایی جدید مولان 4 به عنوان یک مجموعه افسانه‌ای امسال اکران می‌شود. در این مطلب تیزر و تریلر فیلم مولان (Mulan 2020) را مشاهده خواهیم کرد.

مولان نام یک فیلم اکشن و درام آمریکایی است که توسط کمپانی فیلم‌سازی Walt Disney Pictures ساخته شده و بیست و هفتم مارس (هشتم فروردین 1399) روی پرده سینماها خواهد رفت. البته زمان اکران فیلم مولان 2020 از مدت‌ها قبل تعیین شده و احتمال به تعویق افتادن آن به خاطر شیوع گسترده یک بیمار تنفسی در سراسر دنیا وجود دارد.

فیلم مولان جدید در واقع نسخه‌ای از انیمیشن ساخته شده در سال 1998 بر اساس همین کاراکتر افسانه‌ای است. والت دیزنی پیش از این نیز فیلم‌های سینمایی واقعی انیمیشن‌های سال‌های دور خود را ساخته بود، اما این نخستین مرتبه‌ای است که یک تکرار این چنینی، به رده سنی بالای 13 سال اختصاص پیدا کرده است. بعد از ساخت تیزر تبلیغاتی این فیلم همه آن‌ها را ادغام کرده و در این مطلب برایتان قرار دادیم.

جالب است بدانید اولین اقدام‌ها برای ساخت فیلم مولان 2020 به عنوان بازتکرار و نسخه واقعی انیمیشنی به همین نام، در سال 2010 صورت گرفت، اما پروژه هرگز عملی نشد. پنج سال بعد والت دیزنی عزم خود را برای ساخت فیلم مولان جزم کرد و مسئولیت کارگردانی آن را بر عهده خانم نیکولا کارو قرار داد. در سال 2017 و در ادامه انتخاب کارگردان، نزدیک به هزار نفر به عنوان کاندید بازی در نقش اصلی برگزیده شدند، اما در نهایت وظیفه بازی در نقش مولان بر عهده لیو یای‌فی ( Liu Yifei) قرار گرفت. ساخت فیلم در نهایت از آگوست سال 2020 (شهریور 1397) آغاز شد. فیلم برداری در کشور چین و نیوزیلند صورت گرفت.

داستان فیلم مولان 2020

بعد از هجوم گروهی از شورشیان به سرزمین‌های چین، امپراطور این کشور دستور می‌دهد به منظور مقابله با دشمن، هر خانواده باید یک مرد (به منظور جنگیدن) به ارتش چین اهدا کند، اما در خانواده مولان تنها مرد، پدر پیر وی است. این جنگجوی کارکشته ولی از کار افتاده، به خاطر نبود پسر در خانواده‌اش، می‌خواهد خود را تقدیم ارتش کند، اما مولان نمی‌تواند چنین اجازه‌ای به پدر پیرش بدهد.

مولان خود را شبیه به یک مرد گریم کرده و به استقبال نبرد می‌رود. در این مسیر او با مشکلات متعددی رو به رو شده و سختی، از او یک جنگجویی واقعی می‌سازد. زن ساحری که فرمانده شورشیان را همراهی می‌کند، در پی آزار دادن او با صحبت‌های خود به وسیله القای ناتوانی و ضعف مولان است، اما این دختر جنگجو با این کنایه‌ها تسلیم نخواهد شد.

تریلر Mulan 2020

منبع: Youtube

افکار خود را به اشتراک گذارید

دریافت مشاوره ساخت تیزر