خدمات تیم تیزر

تیم تیزر گستره‌ای از انواع خدمات را در حوزه فیلم‌برداری و تصویربرداری ارائه می‌کند. موارد ذکر شده در زیر، تنها بخشی از خدمات ما به شمار می‌روند. با کلیک روی هر عنوان، وارد صفحه اختصاصی آن خواهید شد. در آن جا می‌توانید به اطلاعات مفصل‌تری درباره هر یک از سرویس‌ها دست پیدا کنید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره اجرای دیگر انواع پروژه‌ها می‌توانید از طریق بخش تماس با ما، پرسش خود را مطرح کنید.

ساخت فیلم صنعتی

فیلم صنعتی را باید یکی از شاخه‌های صنعت فیلم و سینما دانست. همانطور که از روی نام آن می‌توان حدس زد، در اینجا مخاطب اصلی «صنعت» بوده و همیشه پای یک تیزر درباره محصول یا سرویسی خاص در میان نیست. در ساخت فیلم صنعتی به روایت داستان یک پدیدآورنده که حاصل تلاش وی کالا یا خدمتی خاص بوده است می‌پردازیم. به طور خلاصه، فیلم صنعتی درباره یک کسب و کار است.

ساخت تیزر تبلیغاتی

با یک تیزر تبلیغاتی می‌توان در ذهن مخاطبان و کاربران بهتر از زمان نگارش هزاران مقاله یا انتشار صدها عکس نقش بست. ساخت تیزر تبلیغاتی در مقایسه با دیگر روش‌های تبلیغات تاثیرگذاری به مراتب بهتری دارد. این ویدیو می‌تواند در تلویزیون، بیلبوردهای تبلیغاتی، شبکه‌های اجتماعی یا هر پلتفرم دیگری مورد استفاده قرار بگیرد.

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک را می‌توان از بسیاری جهات شبیه به انیمیشن دانست. تفاوت اصلی در ساخت موشن گرافیک اینجاست که برخلاف انیمیشن، بیشتر روی جنبه‌های سمبولیک تمرکز داشته و کاربرد اصلی آن برندسازی و تبلیغات است، در حالی که انیمیشن داستانی را روایت کرده و درونش تمرکز روی یک سری شخصیت قرار دارد. کاربرد اصلی آن برخلاف استفاده موشن گرافیک در حوزه صنعت و تبلیغات، سینما و سرگمی است.

عکاسی صنعتی

توضیح درباره فیلم برداری صنعتی را به عکاسی صنعتی نیز می‌توان نسبت داد. در اینجا مخاطب اصلی صنعت بوده و تصویربردار تلاش می‌کند حقیقت یک کسب و کار، شرکت یا کارخانه را به تصویر بکشد. حال تصاویری که در نتیجه عکاسی صنعتی به دست آمده‌اند را می‌توان در قسمت‌های مختلفی همچون وب سایت، شبکه‌های اجتماعی یا هر جای دیگری مورد استفاده قرار داد.

عکاسی و فیلم برداری هوایی

ورود پهپادها به صنعت عکاسی و فیلم برداری سبب ایجاد تحولی اساسی در آن‌ها شد. اکنون می‌توان از مکان‌هایی که دسترسی مستقیم به آن‌ها میسر نیست، فیلم یا عکس گرفت. مزیت دیگر فیلم برداری یا عکاسی هوایی، امکان ثبت صحنه از زوایایی کاملا متفاوت است.