خدمات-ساخت-فیلم-صنعتی

فیلم صنعتی و تبلیغاتی به زبان ساده، درست کردن فیلمی درباره یک کسب و کار است. حال این کسب و کار می‌تواند بسیار کوچک و در حد یک فروشگاه باشد و یا این که جزییات یک کارخانه صنعتی بسیار بزرگ و بخش های مختلف آن را به تصویر بکشد. در چنین فیلمی جزییات کار شما که به صورت عادی از مردم پنهان است نمایش داده می‌شود.

فیلم صنعتی که شاخه‌ای از صنعتی بزرگ با عنوان فیلم و سینما است، «صنعت» مخاطب اصلی محسوب می‌شود. يك فيلم صنعتي، لزوما تیزر تبلیغاتی پیرامون یک محصول نیست، بلکه نگاه یک پدید آورنده اثر هنری به یک تولید و یا شیئی که نتیجه صنعتی خاص است را روایت می‌کند.

فیلم صنعتی

نباید فراموش کرد اهمیت کارگردانی در فیلم صنعتی بیشتر از فیلم عادی است. یک فیلم سینمایی در صورت عدم جذب مخاطب، تنها سرمایه صرف شده را به باد می‌دهد، اما اگر ویدیوی ساخته شده از یک صنعت تاثیر منفی بر روی بیننده بگذارد، نه تنها بر روی کسب و کار تاثیر مثبت و سازنده نخواهد داشت، بلکه با تغییر نگاه تعداد زیادی از افراد نسبت به آن، کسب و کار مذکور را شدیدا رو به سمت منفی به حرکت در می‌آورد.

تیم کاری ما برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی، پیش از هر گونه اقدام ابتدا تلاش می‌کند با جزییات مجموعه شما آشنا شده و زیر و بم های آن را یاد بگیرد، به همین دلیل خطایی سهوی در فیلم صنعتی تولید شده رخ نخواهد داد.

تعرفه ساخت فیلم صنعتی

# انواع فیلم صنعتی ۱ تا ۳ دقیقه ۴ دقیقه به بالا
۱ فیلم صنعتی برای کارخانجات و کارگاه های تولیدی دقیقه ای ۱ میلیون ۲۰۰ هزارتومان دقیقه ای ۹۰۰ هزار تومان
۲ تهیه فیلم از روند تولید محصولات در کارخانجات دقیقه ای ۱ میلیون ۲۰۰ هزارتومان دقیقه ای ۹۰۰ هزار تومان
۳ تولید فیلم تبلیغاتی از محصولات دقیقه ای ۱ میلیون ۲۰۰ هزارتومان دقیقه ای ۹۰۰ هزار تومان

تعرفه ساخت تیزر صنعتی تلویزیونی

# انواع فیلم صنعتی ۱۰ تا ۳۰ ثانیه
۱ فیلم صنعتی برای کارخانجات و کارگاه های تولیدی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
۲ تهیه فیلم از روند تولید محصولات در کارخانجات //
۳ تولید فیلم تبلیغاتی از محصولات //

پروژه های انجام شده در زمینه فیلم صنعتی

 

 

تماس با ما