Revolution Slider Error: Slider with alias industrial film not found.
Maybe you mean: 'home'

فیلم صنعتی و تبلیغاتی به زبان ساده، درست کردن فیلمی درباره یک کسب و کار است. حال این کسب و کار می‌تواند بسیار کوچک و در حد یک فروشگاه باشد و یا این که جزییات یک کارخانه صنعتی بسیار بزرگ و بخش های مختلف آن را به تصویر بکشد. در چنین فیلمی جزییات کار شما که به صورت عادی از مردم پنهان است نمایش داده می‌شود.

فیلم صنعتی که شاخه‌ای از صنعتی بزرگ با عنوان فیلم و سینما است، «صنعت» مخاطب اصلی محسوب می‌شود. يك فيلم صنعتي، لزوما تیزر تبلیغاتی پیرامون یک محصول نیست، بلکه نگاه یک پدید آورنده اثر هنری به یک تولید و یا شیئی که نتیجه صنعتی خاص است را روایت می‌کند.

فیلم صنعتی

نباید فراموش کرد اهمیت کارگردانی در فیلم صنعتی بیشتر از فیلم عادی است. یک فیلم سینمایی در صورت عدم جذب مخاطب، تنها سرمایه صرف شده را به باد می‌دهد، اما اگر ویدیوی ساخته شده از یک صنعت تاثیر منفی بر روی بیننده بگذارد، نه تنها بر روی کسب و کار تاثیر مثبت و سازنده نخواهد داشت، بلکه با تغییر نگاه تعداد زیادی از افراد نسبت به آن، کسب و کار مذکور را شدیدا رو به سمت منفی به حرکت در می‌آورد.

تیم کاری ما برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی، پیش از هر گونه اقدام ابتدا تلاش می‌کند با جزییات مجموعه شما آشنا شده و زیر و بم های آن را یاد بگیرد، به همین دلیل خطایی سهوی در فیلم صنعتی تولید شده رخ نخواهد داد.

تعرفه ساخت فیلم صنعتی

#انواع فیلم صنعتی1 تا 3 دقیقه4 دقیقه به بالا
1فیلم صنعتی برای کارخانجات و کارگاه های تولیدیدقیقه ای 1 میلیون 200 هزارتوماندقیقه ای 900 هزار تومان
2تهیه فیلم از روند تولید محصولات در کارخانجاتدقیقه ای 1 میلیون 200 هزارتوماندقیقه ای 900 هزار تومان
3تولید فیلم تبلیغاتی از محصولاتدقیقه ای 1 میلیون 200 هزارتوماندقیقه ای 900 هزار تومان

تعرفه ساخت تیزر صنعتی تلویزیونی

#انواع فیلم صنعتی10 تا 30 ثانیه
1فیلم صنعتی برای کارخانجات و کارگاه های تولیدی1 میلیون و 500 هزار تومان
2تهیه فیلم از روند تولید محصولات در کارخانجات//
3تولید فیلم تبلیغاتی از محصولات//

 

کاربرد ساخت فیلم صنعتی

اگر قصد ساخت فیلم یا تیزر صنعتی برای کارخانه یا مجموعه کاری خود را دارید برای انجام این کار اصلا شک نکنید. ساخت فیلم صنعتی یکی از اساسی ترین قسمت های مارکتینگ و بازاریابی یه شرکت است. این کار بقدری مهم می باشد که فقط با نمایش دادن فیلم صنعتی به مشتریان خود قادر خواهید بود نظر آن ها را در تصمیم گیری برای بستن یک قرارداد بزرگ تغییر دهید.

هر چقدر که شما در ارائه توضیحات نسبت به حوزه کاری خود ماهر باشید، باز هم نمی توانید تاثیری که نمایش فیلم صنعتی بر مخاطب مد نظر میزارد شما داته باشید.

یکی از بهترین کاربرد های ساخت فیلم صنعتی، نمایش آن در نمایشگاه هایی است که شما در کنار رقبا در آن حضور دارید. پخش یک فیلم صنعتی از نحوه فعالیت کارخانه شما نظرات همه را در یک نمایشگاه بزرگ قطعا به شما جلب خواهد کرد.

دریافت مشاوره ساخت تیزر