امیرحسین فراتی موسس Tzer.ir بوده و مجری اصلی پروژه‌های ساخت تیزر تبلیغاتی و دیگر انواع خدمات در حوزه فیلم برداری صنعتی است.

امیرحسین فراتی
دانیال حجاری

دانیال حجاری مدیر وب سایت Tzer.ir است. او همزمان با ورود به دانشگاه از حدود پنج سال پیش به منظور تحصیل در مقطع کارشناسی رشته فناوری اطلاعات، کار در زمینه‌های کاری مرتبط با رشته دانشگاهی خود را آغاز کرد. دانیال برنامه نویسی را به شدت دوست داشته و اوقات فراقتش را با این کار می‌گذراند. با این حال، تخصص اصلی وی را باید سئو و دیجیتال مارکتینگ دانست.

یکی دیگر از زمینه‌های کاری که دانیال در آن به مهارت دست پیدا کرده، طراحی سایت است. او در کنار مطالعه پیوسته زبان برنامه‌ نویسی Java از حدود دو سال پیش، از همان ابتدا به فنون طراحی محیط کاربری (UI – Front End) آشنا شد و توانست پروژه‌هایی را برای خود و همچنین برای مشتریان پیاده‌سازی کند. دانیال حجاری به لطف تسلط به مباحث SEO توانست امتیاز بسیار خوبی برای وب سایت‌های خود در موتور جستجوی گوگل به دست بیاورد.

دانیال پیش از ورود به دانشگاه، وارد کانون زبان ایران – آمریکا شد. او علاقه شدیدی به زبان انگلیسی داشته و بعد از پنج سال تحصیل مستمر موفق شد از موسسه ایران – آمریکا فارغ‌التحصیل شود. در رزومه کاری او، تدریس زبان انگلیسی در موسسه‌های معتبر مختلف دیده می‌شود.

ورزش پارکور، بدنسازی و موتورسواری را باید سه علاقه دیگر دانیال بعد از دنیای تکنولوژی و زبان انگلیسی دانست! او همه وقت خود را با این پنج دسته فعالیت پر کرده است. هدف نهایی او در زندگی، تبدیل شدن به یکی از بهترین‌ها در زمینه‌ها و فعالیت‌هایی است که وارد آن‌ها شده است.

دانیال با توجه به خویشاوندی با موسس وب سایت Tzer.ir و از طرفی داشتن علاقه‌ وصف نشدنی به دنیای فناوری، همکاری با این مجموعه را چند سال بعد از تاسیس آن آغاز کرد. اکنون همه مسئولیت‌ها در حوزه تولید محتوا، طراحی و سئو وب سایت، دیجیتال مارکتینگ و مدیریت شبکه‌های اجتماعی را بر عهده دارد.