مزیت ساخت فیلم نمایشگاهی

از مزیت های ساخت فیلم و تیزر نمایشگاهی اطلاع رسانی پیش از موعد و سریع مخاطبان برای بازدید هرچه بیشتر از غرفه نمایشگاه شما خواهد بود. شما هزینه زیادی برای ساخت یک غرفه و اجاره آن صرف می‌کنید و نیاز به بازدید حداکثری از غرفه نمایشکاه خود دارید. ثمره ساخت فیلم و تیزر نمایشگاهی برای اطلاع رسانی بازدید بیشتر و ثبت قرارداد های بیشتر خواهد شد.

اهمیت ساخت تیزر نمایشگاهی باعث متمایز کردن شما از دیگر رقبا و مورد توجه قرار گرفتن شما خواهد بود، برای اینکار شما فیلم نمایشگاهی خود را در صفحات مجازی مخصوصا اینستاگرام منتشر خواهید کرد و همچنین در نمایشگر هایی که در سطح نمایشگاه و غرفه خود تعبیه شده به نمایش خواهید گذاشت و سطح کاری و محصولات شرکت شما به نمایش گذاشته می‌شود.

هزینه و تعرفه ساخت فیلم و تیزر نمایشگاهی

قیمت و هزینه ساخت و تولید فیلم و تیزر نمایشگاهی به نکات زیادی بستگی دارد، یکی از عنوان هایی که به تعیین ساخت تیزر تبلیغاتی برای غرفه نمایشگاهی تاثیر دارد به تعداد روزهای فیلمبرداری از غرفه مربوط می‌شود. البته این مربوط به پوشش رسانه‌ای از نمایشگاه و غرفه شما برمی‌گردد نیاز دارید برای مثال از تمام روزهای برگزاری نمایشگاه فیلم و تیزر تهیه شود.

میزان زمان خروجی مدنظر هم بر روی هزینه ساخت فیلم نمایشگاهی تاثیر دارد، یعنی شما تعیین می‌کنید که به ۱۰ دقیقه فیلم نمایشگاهی نیاز دارید یا بیشتر و یا کمتر، که باعث می‌شود گروه فیلمبرداری به جزئیات بیشتری توجه کنند.

از نکات قابل توجه شرکت ما تعرفه و هزینه ارزان‌ تر نسبت به دیگر شرکت‌های ساخت تیزر تبلیغاتی است که از کیفیت و خدمات بیشتر و هزینه و تعرفه کمتری برخوردار هستیم.

عکاسی و ساخت تیزر و فیلم نمایشگاهی

خیلی از شرکت هایی که در نمایشگاه مربوط به خود اقدام به تهیه غرفه می‌کنند، درخواست ثبت تمام لحاظ از غرفه خود مانند مهمان ها و اتفاقات دیگر را دارند. از مزایای شرکت تیزر عکاسی رایگان از نمایشگاه شما بر روی تمامی تعرفه ها است. شما با انتخاب هر یک از پیکج های ساخت فیلم و تیزر نمایشگاهی از عکاسی رایگان بهرمند خواهید بود.