عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی از مجموعه شامل چه دسته از تصاویری است؟ گرفتن عکس از محیط کارخانه و یا شرکت بدون در نظر گرفتن وسعت آن و گرفتن عکس از محصولات و یا سرویس های ارائه شده توسط مجموعه شما جزو اصلی ترین اهداف عکاسی صنعتی است. این تصاویر را می‌تواند در ادامه برای موارد مختلفی به کار برد. یکی از این کاربردها، قرار دادن بر روی بخش های مختلف وب سایت است.

امروز هر شرکت دارای یک وب سایت به عنوان شعبه مجازی خود است. یکی از نکات حائز اهمیت در افزایش تاثیرگذاری این وب سایت، استفاده از تصاویری زیبا و حرفه‌ای است. از آنجایی که این شعبه الکترونیکی نماینده کل شرکت است، بهتر است تا جای ممکن از استفاده از تصاویر آماده در اینترنت درون آن خودداری کرد

عکاسی صنعتی

مجموعه ما در زمان انجام پروژه های عکاسی صنعتی که یکی از تمرکزهای درخواست کننده، تولید محتوای چند رسانه‌ای برای وب سایت است، تاکید خاصی بر روی این دسته از عکس ها دارد، چرا که حتی بدون توجه به هدف شامل قرار دادن بر روی وب سایت و یا قرار دادن بر روی قسمتی از یک ویدیوی تبلیغاتی، حس صمیمیت خوبی ایجاد کرده و به ارتباط برقرار کردن مخاطب با مجموعه شما کمک می‌کند.

اگر فعالیت شرکت شما در حوزه های صنعتی مانند، فن آوری، تولید محصول، ساخت و ساز و… می باشد، گرفتن عکس از محیط کاری شما که به یک اثر ماندگار تبدیل شود تا مخاطبین خود را جذب کنید، بسیار مهم است.ثبت تصاویر بی کیفیت و مبتدی موجب از دست رفتن زحمات چندین ساله شما خواهد بود.در این مقاله ما به ۴ نوع عکاسی صنعتی حرفه ای نگاه خواهیم کرد که کیفیت بازاریابی شما را افزایش خواهد داد.

  • عکاسی از محصول

کیفیت بالا در عکس های محصولات شما یکی از دارایی هایی است که کسب و کار شما می تواند روی آن سرمایه گذاری کند.مشتریان بالقوه تحقیق را از طریق رسانه های آنلاین، چاپ، نمایشگاه های تجاری و در بروشور ها و کاتالوگ ها، انجام می دهند.که در اینجا عکس هایی که شما در این قسمت ها استفاده کرده اید اثر خود را می گذارند.

  • پرتره های تجاری

اگر می خواهید کسب و کارتان در دیده های جلا داده شود و جذابیت بالایی داشته باشد، باید از پرتره های تجاری استفاده کنید.تصاویر کارکنان شما باید حرفه ای باشد و سازگار با تصویر برند شما.از پرتره های کسب و کار می توانید در تصاویر پروفایل ها استفاده کنید و یا در بیوگرافی سایت شرکت و همچنین در صفحه لینکداین LinkedIn.حتی اگر کاری انجام می دهید که محیط دفتر نیست، پرتره های تجاری برای به نمایش گذاشتن توانمندی ها و نگرش مشتریان شما بسیار مهم هستند.

  • عکاسی معماری

پروژه های ساختمانی خود فراموش نکنید! تصور مردم از شرکت شما تا حد زیادی توسط عکاسی از محل کار شما تحت تاثیر قرار می گیرد.عکاسی معماری شامل عکس های قسمت خارجی ساختمان تکمیل شده، اتاق های مبله، تاسیسات ساختمان و… می شود.

  • عکاسی از محل کار

این سبک عکاسی صنعتی باعث می شود تا حدی مشتریان شما با محل کار شما آشنا شوند و حس کنجکاوی آنها برانگیخته شود.مشتریان مایلند کارکنان را در محل خود کار ببینند.یکی دیگر از مزایای عکاسی از محل کار این است که باعث می شود خرابی ها و قسمت هایی که شما مایل نیستید از کار شما دیده شوند با استفاده از تکنیک های عکاسی پوشانده می شوند.

تماس با ما