اگر توجه کرده باشید، استفاده از هلی شات طی چند سال اخیر بسیار متداولتر شده است. دلیل آن از بین رفتن محدودیت هایی است که پیش از این وجود داشت. پیشتر به منظور تصویربرداری هوایی، یک هلیکوپتر با آن عظمت می‌بایست به پرواز در می‌آمد. این کار علاوه بر افزایش سرسام آور و باورنکردنی هزینه ها محدودیت های قانونی نیز داشت.

هلی شات در تیزر تبلیغاتی به بخشی جدایی ناپذیر از ویدیوهای تبلیغاتی تبدیل شده است. تاثیر تصویربرداری هوایی حین ساخت یک ویدیو و پروژه تبلیغاتی به حدی است که بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند در پروژه نهایی بخشی به صورت هلی شات تصویربرداری شده باشد.

تصویربرداری هوایی

به عنوان یکی از پرطرفدارترین روش های تصویربرداری که امروز هر شرکت درخواست کننده ترجیح می‌دهد حداقل بخشی از ویدیوی نهایی آن شامل چنین بخشی باشد، باید به تصویربرداری هوایی اشاره کرد. در این روش با استفاده از متداول ترین نوع پهپادها یعنی کوآدکوپترها اقدام به فیلم برداری هوایی از فضای کلی کارخانه و یا دیگر قسمت های محیط کسب و کار می‌شود.

موارد قابل استفاده

کارخانه های صنعتی،مراکز تفریحی و فرهنگی،پروژه های در حال احداث، مستند و فیلم تبلیغاتی

کیفیت های تصویربرداری هوایی

رزولوشن های فیلمبرداری کوادکوپتر HD/FHD/2K/2.7K/4K با فرمت MOV/MP4 و فرمت های عکاسی DNG/RAW که میتوان عکس را در نرم افزار های مربوط ویرایش کرد.

تصویربرداری در شب با هلی شات

از دیگر امکانات پیشرفته و کارامدی که کوادکوپتر های موجود در بازار قابلیت آن را دارند،تصویربرداری در شب می باشد که بسیار حائز اهمیت فراوان می باشد چراکه تصویربرداری هوایی و یا هر نوع دیگر آن به شب محدود نمیشود و این به درخواست کارفرما بستگی دارد.به طور خلاصه و بدون هیچ پیچیدگی این را می توان گفت که بدون افت کیفیت و با بالاترین سطح تصویری می توان تصویربرداری هوایی در شب را اجرا و ثبت کرد.

حداکثر برد فاصله در هلی شات

این قابلیت در کوادکوپتر های مختلف متغیر می باشد، آن هم باتوجه به مدل دستگاه مورد نظر.این پارامتر از فواصل ۲ تا ۷ کیلومتر متغیر است در مرود ارتفاع هم از ۲۰۰ تا ۵۰۰ متر.برای مثال در هلی شات هایی با قدرت بیشتر از دو پارامتر محدود تر می شوند که یک دلیل آن میزان جریان مصرفی از باتری می باشد.

مجوز تصویربرداری هوایی

برای انجام کیله امور تصویربرداری، عکاسی، فیلمبرداری و نقشه برداری، در محیط های شهری لازم به دریافت مجوز پرواز از نهاد های مربوطه می باشد

 

نمونه تصویربرداری هوایی انجام شده

.

۰۹۱۰۲۸۸۶۷۰۰
شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر