[lab_heading title=”سوالات متداول مراحل ساخت تیزر و فیلم تبلیغاتی”][/lab_heading]

اولین سوالی که برای شما پیش میاد بیشتر درمورد کیفیت فیلمبرداری و تجهیزات ساخت فیلم تبلیغاتی ممکن باشه، ما معمولا از جدیدترین دوربین های DSLR بدون آینه یا Mirrorless استفاده می‌کنیم که کیفیت و رزولوشن این مدل ها تا ۴K را پشتیبانی می‌کند. اما معمولا با کیفیت Full HD 1080p بیشتر پروژه ها رو ضبط می‌کنیم، به دلیل کیفیت خیلی خوبی که هنوز این کدک و رزولوشن ثبت میکنه و هنوز دستگاه های پخش کننده ۴K فراگیر نشدند و در دسترس همه نیست. با این حال در صورت نیاز شما به رزولوشن های ۲.۷K و ۴K امکان ضبط پروژه شما می‌باشد. اما تعرفه ساخت متفاوت است، به دلیل زمان بر بودن مراحل پس تولید مانند تدوین و اصلاح رنگ در این رزولوشن ها.

اصلی ترین تجهیزات مورد استفاده:                         

  • دوربین LUMIX GH5s
  • دوربین SONY a7 lll
  • دوربین Blackmagic Pocket Cinema
  • تجهیزات حرکتی: رونین S، ژیون کرین۲، اسلایدر و…
  • تصویربرداری هوایی: DJI Mavic Pro و Inspire2

هر پروژه‌ای با توجه به محتوا ممکن است تجهیزات خاصی نیاز داشته باشد که بعد ارائه جزئیات از طرف شما نتیجه گیری های لازم صورت می‌گیرد.

مدت زمان فیلمبرداری در بیشتر پروژه های ثابت و قابل ذکر است، برای مثال معمولا برای ساخت یک فیلم صنعتی ۵ دقیقه‌ای یک روز کاری زمان لازم است. این به این معنی نیست که اگر زمان مورد نیاز شما برای مثال ۷ دقیقه بود ۲ روز برای تولید نیاز باشد. با این حال بعد از ارائه توضیحات از طرف شما، این مهم بررسی میشه و بهتون اطلاع میدیم.

تمامی تعرفه های مشخص شده، اما به این معنی نیست که قابل تغییر نباشه، شما نیاز ها و بودجه مد نظرتون رو  مطرح کنید تا ما هم بعد از بررسی قیمت نهایی اعلام کنیم.

ما قبل از شروع کار درصدی از کل هزینه تولید رو بصورت توافقی ، پیش پرداخت دریافت می‌کنیم، یا قبل از شروع تصویربرداری یا هنگام حضور ما در لوکیشن.

سوالات-ساخت-تیزر