تیم تیزر، متشکل از افراد جوان و تحصیل کرده در رشته‌های سینمایی است و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کند. اعضای تیم، با وجود جوان بودن، بیش از ۵ سال در زمینه کاری خود به صورت حرفه‌ای مشغول فعالیت هستند. داشتن تجربه زیاد در ابتدای جوانی سبب شده آن‌ها افکار بزرگی را در سر بپرورانند. مجموعه تیزر بی‌وقفه در حال تلاش برای گسترش کار خود در ابعاد بین‌المللی است و نمونه کارهای متعددی خارج از مرزهای ایران در اختیار دارد.

مجموعه تیزر در ابتدا با ساخت موشن گرافیک‌های تبلیغاتی و انیمیشن شروع به فعالیت کرد. تیم این مجموعه طی گذر زمان، تجهیزات خود را گسترش داد و توانست به حوزه‌های کاری جدیدتری وارد شود. اکنون تیم تیزر به صورت حرفه‌ای در زمینه ساخت تیزر تلویزیونی و تبلیغاتی، فیلم صنعتی، موشن گرافیک و همچنین تصویربرداری هوایی مشغول به فعالیت است.

نمونه کارهای ما تا امروز، گویای تخصص و تجربه ما است.

ما در چه زمینه‌هایی تخصص داریم:

ساخت تیزر تبلیغاتی
ساخت فیلم صنعتی
ساخت موشن گرافیک
ساخت تیزر تلویزیونی
تصویربرداری هوایی

اعضای تیم

امیرحسین فراتی

امیرحسین فراتی

موسس و تدوین‌گر

امیرحسین حرفه فیلم برداری و تدوین را به صورت حرفه‌ای از پنج سال پیش آغاز کرد. ایده تاسیس وب سایت تیزر، مدتی بعد به فکر او افتاد. امیرحسین در اوقات فراغت خود به تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی می‌پردازد. او عاشق سفر است.

دانیال حجاری

دانیال حجاری

مدیر وب سایت

دانیال از کودکی به نویسندگی علاقه داشت و اکنون در حوزه تولید محتوا و سئو مشغول به فعالیت است. او اوقات فراغتش را با ورزش کردن و مطالعه زبان انگلیسی سپری می‌کند. دانیال علاقه شدیدی به دنیای آی تی و مخصوصا برنامه‌نویسی دارد.

مصطفی

مصطفی خوری‌نژاد

متخصص سئو

متن