تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام


اگر دنبال یک راهکار برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام هستید و از پست های تکراری خود خسته شدین پیشنهاد ما به شما ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام است، برای جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مطالعه کنید

تاثیر ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام

با توجه به فراگیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی در بین مردم، اپلیکیشن اینستاگرام یکی از این شبکه های گسترده به حساب میاد تا ما به راحتی بتونیم یک بستر رایگان برای نمایش تیزر تبلیغاتی ساخته شده خود داخل اینستاگرام داشته باشیم. حال فقط باید موجبات ساخت تیزر برای اینستاگرام را فراهم کنیم تا شروعی پر قدرت در تبلیغات داشته باشم. قالب مردم ایران بیشتر زمان خود را در اینستاگرام به مشاهده پست های منتشر شده می گذرانند و این بهترین فرصت برای شروع یک استراتژی تبلیغاتی در اینستاگرام است.

مشاهده بازخورد تیزر منتشر شده در صفحه اینستاگرام

با قابلیت ارتقاء صفحه پروفایل اینستاگرام به بیزینس (Business) شما می توانید تمامی بازخورد های پروفایل اینستاگرام مثل، میزان بازدید کاربران از پروفایل شما، قابلیت تشخیص اینکه چه شهر هایی از ایران و تمام دنیا به صفحه پروفایل شما مراجعه کرده اند، تعداد افرادی که تیزر تبلیغاتی منتشر شده داخل اینستاگرام را ذخیره کرده اند، میزان ورودی به پروفایل شما از چه طریقی بوده است ( از طریق فالوور ها و یا هشتگ های درج شده در کپشن) و چند قابلیت دیگر که همگی به شما کمک میکند تا بهترین میزان بازخورد از انتشار تیزر تبلیغاتی داخل پروفایل اینستاگرام خود را داشته باشید.

ساخت موشن گرافیک برای اینستاگرام

غیر از اینکه شما می توانید یک تیزر تبلیغاتی رئال که با تجهیزات فیلمبرداری تهیه شده برای پروفایل اینستاگرام داشته باشید، ساخت تیزر موشن گرافیک برای اینستاگرام هم می تواند با جذابیت بالایی که  دارد، با توجه به محتوای کاری شما مفید باشد.

تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

پلن ۱۰ تا ۳۰ ثانیه ۶۰ ثانیه
پلن A (ساخت لوگو موشن اختصاصی / استفاده از تصاویر و فیلم های آرشیوی) ۵۰۰ هزار تومان ۷۰۰ هزار تومان
پلن B (ساخت لوگو موشن اختصاصی / استفاده قسمتی از آرشیو و مابقی فیلمبرداری) ۷۰۰ هزار تومان ۱ میلیون تومان
پلن C (ساخت لوگو موشن اختصاصی / فیلمبرداری کامل از موقعیت کاری و نیاز شما)   * ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان

 

 

تماس با ما