ساخت تیزر اینستاگرامی

اگر دنبال یک راهکار برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام هستید و از پست های تکراری خود خسته شدین پیشنهاد ما به شما ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام است، برای جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مطالعه کنید

تاثیر ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام

با توجه به فراگیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی در بین مردم، اپلیکیشن اینستاگرام یکی از این شبکه های گسترده به حساب میاد تا ما به راحتی بتونیم یک بستر رایگان برای نمایش تیزر تبلیغاتی ساخته شده خود داخل اینستاگرام داشته باشیم. حال فقط باید موجبات ساخت تیزر برای اینستاگرام را فراهم کنیم تا شروعی پر قدرت در تبلیغات داشته باشم. قالب مردم ایران بیشتر زمان خود را در اینستاگرام به مشاهده پست های منتشر شده می گذرانند و این بهترین فرصت برای شروع یک استراتژی تبلیغاتی در اینستاگرام است.

مشاهده بازخورد تیزر منتشر شده در صفحه اینستاگرام

با قابلیت ارتقاء صفحه پروفایل اینستاگرام به بیزینس (Business) شما می توانید تمامی بازخورد های پروفایل اینستاگرام مثل، میزان بازدید کاربران از پروفایل شما، قابلیت تشخیص اینکه چه شهر هایی از ایران و تمام دنیا به صفحه پروفایل شما مراجعه کرده اند، تعداد افرادی که تیزر تبلیغاتی منتشر شده داخل اینستاگرام را ذخیره کرده اند، میزان ورودی به پروفایل شما از چه طریقی بوده است ( از طریق فالوور ها و یا هشتگ های درج شده در کپشن) و چند قابلیت دیگر که همگی به شما کمک میکند تا بهترین میزان بازخورد از انتشار تیزر تبلیغاتی داخل پروفایل اینستاگرام خود را داشته باشید.

ساخت موشن گرافیک برای اینستاگرام

غیر از اینکه شما می توانید یک تیزر تبلیغاتی رئال که با تجهیزات فیلمبرداری تهیه شده برای پروفایل اینستاگرام داشته باشید، ساخت تیزر موشن گرافیک برای اینستاگرام هم می تواند با جذابیت بالایی که دارد، با توجه به محتوای کاری شما مفید باشد.

تعرفه و هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

پلن۱۰ تا ۳۰ ثانیه۶۰ ثانیه
پلن A (ساخت لوگو موشن اختصاصی / استفاده از تصاویر و فیلم های آرشیوی)تماس بگیریدتماس بگیرید
پلن B (ساخت لوگو موشن اختصاصی / استفاده قسمتی از آرشیو و مابقی فیلمبرداری)**
پلن C (ساخت لوگو موشن اختصاصی / فیلمبرداری کامل از موقعیت کاری و نیاز شما)**

ساخت کلیپ برای اینستاگرام، 1دقیقه یا بیشتر؟

اگه قصد ساخت یک کلیپ برای اینستاگرام شرکت یا صفحه کاری خودتون دارید، حتما این رو می دونید که حداکثر زمان ممکن برای آپلود کردن کلیپ در اینستاگرام 1 دقیقه است مگر اینکه با قابلیت جدید اینستاگرام کلیپ را بصورت آلبوم تا 10 دقیقه آپلود کنید.

اما مهمترین قسمت ساخت یک تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام، میزان بازدید و بازخورد کاربران از این تیزر است. نکته ای که همه ما این رو میدونیم. حال برای بهتر دیده شدن این تیزر باید چیکار کنیم، باید هر مطلبی که تو ذهنمون هست داخل این کلیپ بگنجانیم یا اینکه مفیدترین و مهم ترین قسمت رو داخل تیزر به تصویر بکشیم؟

خب جواب سادست، برای یک تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام مهمترین و کوتاه ترین قسمت. حالا هر چه میتوانید زمان کلیپ را برای انتشار در اینستاگرام کاهش دهید تا ویدیو شما سریعتر به بازدید بالا و نتیجه دلخواه برسد.

ساخت فیلم کوتاه برای اینستاگرام

شاید بد نباشد قبل از سفارش ساخت فیلم کوتاه برای صفحه اینستاگرام خود تعریفی از فیلم کوتاه را بدانید.

فیلم کوتاه به گروهی از فیلم‌ها و آثار هنری گفته می‌شود که نسبت فیلم بلند، هم‌زمان بسیار کمتری دارد و هم با بودجه بسیار پایین و تجهیزات کم ساخته می‌شود. در تعریف آکادمی علوم و هنرهای سینما آمده‌است که فیلم کوتاه باید حداکثر ۴۰ دقیقه یا کمتر، زمان داشته باشد. تیتراژ اول و آخر نیز جزو این زمان محسوب می‌شوند.

اما در سفارش ساخت فیلم کوتاه برای اینستاگرام باید توجه داشته باشید که فیلم کوتاه سفارش داده شده یا مد نظر باید کمتر از 1 دقیقه باشد، چون محدودیت اینستاگرام برای انتشار کلیپ و فیلم 1 دقیقه است.

ساخت فیلم آموزشی برای اینستاگرام

در حال حاضر تولید محتوای آموزشی برای اینستاگرام بسیار زیاد و فراگیر شده است، اما محتوای آموزشی با کیفیت، کم! با قابلیت هایی که اینستاگرام در اختیار کاربران قرار داده است، از نظر انتشار فیلم و کلیپ آموزشی محدودیتی در کار نیست.

باید قبل از شروع تولید فیلم و کلیپ آموزشی برای اینستاگرام باید به فکر کیفیت آن بود. استفاده از آیتم های بصری زیبا و با کیفیت و تصویربرداری حرفه‌ای برای جذب مخاطب بسیار مهم و قابل توجه است.

ساخت فیلم آموزشی برای اینستاگرام از دیگر خدمات مجموعه سایت تیزر می‌باشد که با حداکثر کیفیت و توان کاری تولید می‌شود.

دریافت مشاوره ساخت تیزر